Тижнева знижка

​​Нагадуємо, що тижнева знижка триває. Замовляйте акційні книги на наших сторінках в соцмережах та на сайті видавництва orientyr.com/promo/. Цього тижня пропонуємо набір з «Фундаменту українського націоналізму» та «Національних дружин» всього за 170 грн.

ДИВИТИСЬ ПОВНІСТЮ

Валентин Долгочуб «Язичники атомного віку»

​​Завдання книги – схопити цілісний образ язичницького руху в Україні (а принагідно і в Росії, і в Європі) на фоні історичної ситуації загалом. Можливо, деякі питання підняті у книзі передчасно, проте для читача це видання стане своєрідним путівником крізь морок сучасності.

ДИВИТИСЬ ПОВНІСТЮ

Гаряча пропозиція січня

Ми підготували цікаву підбірочку для поціновувачів історії, дослідників націоналізму та мілітаристичних рухів. Набір, що складається з «Української аргонавтики» та тематичних брошур-додатків до неї, а також «Вільного козацтва», авторства Миколи Кравченка стане чудовим матеріалом для поглиблення ваших знань.

ДИВИТИСЬ ПОВНІСТЮ

Життєпис суперотамана

Нова книга Романа Коваля «Яків Орел-Гальчевський. Боротьба і філософія боротьби» – довідник-життєпис суперотамана, що розкриває маловідомі грані особистості полковника Армії УНР, який до останнього подиху зберіг відданість військовій присязі Україні.

ДИВИТИСЬ ПОВНІСТЮ

Філософія сакрального

Ми з вами навіть не здогадуємось, яких глибин сягає Українська філософська думка. Від переосмислення історичних епох до формування повнокровної світоглядної доктрини та сакралізації окремих її елементів — саме такий спектр думок здатний осягнути читач цієї книги. Представляємо вашій увазі унікальний твір для тих, хто жадає пізнати глибину Української філософії, відмежувавшись від споживацього світу спрощених ілюзій.

ДИВИТИСЬ ПОВНІСТЮ

Новорічна пропозиція

Ми вирішили продовжити тішити вас новорічними сюрпризами, тому підготували новеньку цікаву пропозицію. Цього разу акційними є наші бестселери. Замовляйте дві книги («Вальгала-експрес» та «Жадання фронту») за ціною 180 грн, а третю книгу – «Останні посмішки Іловайська» отримайте у подарунок.

ДИВИТИСЬ ПОВНІСТЮ

Друге видання книги «УНСО: Перший посвист куль»

Вже скоро вийде друком 2-ге вдосконалене видання книги Валерія Пальчика «УНСО: Перший посвист куль». Наклад обмежений, тому поспішіть придбати собі примірник. Інформація з точною датою виходу книги буде опублікована на нашому сайті та сторінках у соцмережах.

ДИВИТИСЬ ПОВНІСТЮ

Святкове комбо під ялинку

Ми приготували для вас унікальний подарунок з нагоди наближення новорічних свят. Замовляйте 3 мегакруті книги: Екотаж, Фундамент українського націоналізму та День провокатора всього за 250 грн.

ДИВИТИСЬ ПОВНІСТЮ

Вечір вічних питань

Дебатні ігри від нашого клубу повертаються!

Цього разу зазирнемо у глибини тих питань, які кожен задавав собі хоч раз у житті. Від кухонь до лекційних залів вони є класичними індикаторами світогляду людини.

ДИВИТИСЬ ПОВНІСТЮ

Чорна п’ятниця минула, а День провокатора саме настав

З нагоди «Дня провокатора» – такої символічної події для всіх пасіонаріїв українського суспільства, ми підготували приємну несподіванку і зробили 20% знижку на книгу-фотоальбом спогадів учасників Першогрудневого повстання «День провокатора».

ДИВИТИСЬ ПОВНІСТЮ

День, коли протест став революцією

Чотири роки тому, коли сотні тисяч людей зі всієї країни виступили проти влади Януковича, найзапекліші шибайголови кинулись на штурм Банкової. Офіційна опозиція називала їх провокаторами, мирні протестуючі побоювались, а російська пропаганда порівнювала ледь не з нацистами 30-х років.

ДИВИТИСЬ ПОВНІСТЮ

Подарунковий сертифікат

Ми знаємо, як складно іноді обрати подарунок, особливо якщо це стосується вибору літератури для книгомана. Тому ми вирішили спростити цей квест і підготували подарункові сертифікати. Відтепер вам не треба ламати голову над тим, що ж саме з нашого асортименту буде найкращим подарунком для ваших друзів, родичів, близьких. Ви можете придбати подарунковий сертифікат номіналом 100, 200 чи 500 грн, а щасливець, який стане власником цього подарунку, вибере найцікавіші для себе книги.

ДИВИТИСЬ ПОВНІСТЮ

Знання наділяють владою

Презентуємо вам інтелектуальний проект, який відтепер діятиме щоп’ятниці в Обласному центрі молоді у Запоріжжі. Волонтери видавництва «Орієнтир» відкривають Дискусійний клуб, який стане полем для конструктивного суспільного діалогу, де можуть бути висловлені та обговорені будь-які позиції та елементи світогляду.

ДИВИТИСЬ ПОВНІСТЮ