Подарунковий сертифікат

Ми знаємо, як складно іноді обрати подарунок, особливо якщо це стосується вибору літератури для книгомана. Тому ми вирішили спростити цей квест і підготували подарункові сертифікати. Відтепер вам не треба ламати голову над тим, що ж саме з нашого асортименту буде найкращим подарунком для ваших друзів, родичів, близьких. Ви можете придбати подарунковий сертифікат номіналом 100, 200 чи 500 грн, а щасливець, який стане власником цього подарунку, вибере найцікавіші для себе книги.

ДИВИТИСЬ ПОВНІСТЮ

Знання наділяють владою

Презентуємо вам інтелектуальний проект, який відтепер діятиме щоп’ятниці в Обласному центрі молоді у Запоріжжі. Волонтери видавництва «Орієнтир» відкривають Дискусійний клуб, який стане полем для конструктивного суспільного діалогу, де можуть бути висловлені та обговорені будь-які позиції та елементи світогляду.

ДИВИТИСЬ ПОВНІСТЮ

Тижнева знижка

Пропонуємо вам унікальну нагоду замовити наші найцікавіші книги за акцією «Тижнева знижка». Цього тижня акційною є книга Миколи Кравченка «Українська аргонавтика».

.

 

ДИВИТИСЬ ПОВНІСТЮ

Книжкова толока: як це було

Рівно тиждень тому ми виїжджали на Запорізьку Книжкову Толоку, де відбулося чимало цікавих заходів, зустрічей, знайомств з новими книгами тощо, і зараз нас накрила хвиля ностальгії. Тому публікуємо фотозвіт, щоб всі знали, як це було круто.

ДИВИТИСЬ ПОВНІСТЮ

Головна літературна подія жовтня

З 27 по 29 жовтня наше видавництво буде представлене на Запорізькій Книжковій Толоці, літературно-мистецькому фестивалі, що єднає видавців, авторів, митців навколо сучасної української книги.
На заході ви зможете ознайомитися з усією продукцією видавництва, зокрема придбати нашу новинку унікальну книгу «Яків Орел-Гальчевський» Романа Коваля.

ДИВИТИСЬ ПОВНІСТЮ

«Яків Орел-Гальчевський: боротьба і філософія боротьби»

Ще одна вартісна книга від справжнього гуру історичної думки та архітектора погляду справа Романа Коваля. Новоявлений унікальний томик є черговим дітищем плідної колаборації видавництва «Орієнтир» та Історичного клубу «Холодний Яр». Спраглих на сенси та усвідомлення призначень ця праця неодмінно збагатить.

Дмитро САВЧЕНКО

Перша партія книг вже готова. Щасливчики, які зробили передзамовлення отримають їх першими. Офіційний продаж розпочнеться через тиждень. Нагадуємо, що можна зробити замовлення книги на сайті www.orientyr.com

«Орієнтир» у Приморську

11-го  жовтня о 16 годині відбудеться презентація книги-фотоальбому «Широкинська операція» у центральній бібліотеці міста! За участі авторів та учасників описуваних подій. 

Суботнє комбо від «Орієнтиру»

Ми сьогодні встигли побувати на різних заходах: на фестивалі «Патріотичний Non-stop» в Києві, де були військово-патріотичні розваги для дітей і молоді, та «Під покровом Тризуба» в Боярці, де відбуваються історичні лекції, присвячені 100-річчу Української Революції.

ДИВИТИСЬ ПОВНІСТЮ

Людина боротьби, а не переговорів з ворогом…

Представляємо вам проект, що відкриє завісу історії про людину, яка безкомпромісно та безжально боролася  за право українського народу вільно жити на своїй землі.

Книга «Яків Орел-Гальчевський» Романа Коваля.

Приймаються попередні замовлення, книги будуть надіслані 20 жовтня.

ДИВИТИСЬ ПОВНІСТЮ

Фестиваль «Під покровом Тризуба»

Будемо раді зустрітися з вами на фестивалі «Під покровом Тризуба», який відбудеться 7 жовтня в парку Перемоги міста Боярка.

В рамках фестивалю відбудеться хода до 100-річчя Української Революції. Також на заході буде діяти історичний лекторій, дитяча галявина, ярмарок та акустична сцена із українськими гуртами.

Голосіївська криївка

На минулих вихідних наше видавництво відвідало Голосіївську криївку. Мілітаризм, інтелектуалізм, мистецтво та інші цікавинки витали у атмосфері заходу. Книги найідейніших українських видавництв, хороша музика та вулична їжа були тут представлені.

Також для людей спраглих інтелелектуальних пошуків тут діяли різноманітні історичні лекторії, відбувалися презентації книг та дискусії щодо філософії, геополітики.


ДИВИТИСЬ ПОВНІСТЮ

Друзі! Вже цієї п’ятниці наше видавництво буде представлене на другому Всеукраїнському книжковому фестивалі «Irpin Book Fest» 2017.

Ви зможете ознайомитися з оновленим асортиментом наших видань, підібрати книги та отримати сертифікат на знижку. Чекаємо на Вас!

Академічні і наукові кола єднаються навколо правих європейських цінностей

Вчора в Луцьку була представлена діяльність видавництва та підбиті підсумки Львівського Форуму видавців, де «Орієнтир» провів ряд заходів та продемонстрував найширшому колу читачів свою продукцію, зокрема новинки: книги «Жадання фронту» та «Останні посмішки Іловайська».

ДИВИТИСЬ ПОВНІСТЮ

«ЖАДАННЯ ФРОНТУ» ПРЕЗЕНТОВАНО У ЛЬВОВІ

На презентації другого доповненого видання «Жадання фронту» говорили про книги, інтелектуалів, культ насилля та інше.

Автор розповів, що не варто цілком зважати на логічну систему чи сукупність фактів у творі, але спробувати відчути дух епохи, що взяла свій початок в описуваних подіях та щирі прагнення описуваних особистостей до народження та смерті, до руйнування та творення.

ДИВИТИСЬ ПОВНІСТЮ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ «ЖАДАННЯ ФРОНТУ» НА ЛЬВІВСЬКОМУ ФОРУМІ ВИДАВЦІВ

Яскрава презентація другого доповненого видання «Жадання фронту» відбудеться на Львівському форумі видавців 16 вересня о 13 годині у Львіському історичному музеї (Королівська трапезна).

Чекаємо вас на нашій презентації, де присутні матимуть можливість почути живі історії з «Жадання фронту» та першими придбати книгу. До зустрічі. Буде цікаво!

ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ ВИДАВЦІВ

Нагадуємо, що вже за кілька днів «Орієнтир» завітає на одну з наймасштабніших літературних подій в Україні – 24-й Форум видавців. Захід відбудеться 13-17 вересня у Львові, за адресою вул. Коперника, 17.

Намет нашого видавництва (№ 131) функціонуватиме з 14 до 17 вересня у подвір’ї Палацу мистецтв та Палацу Потоцьких.

ДИВИТИСЬ ПОВНІСТЮ