Знання наділяють владою

Презентуємо вам інтелектуальний проект, який відтепер діятиме щоп’ятниці в Обласному центрі молоді у Запоріжжі. Волонтери видавництва «Орієнтир» відкривають Дискусійний клуб, який стане полем для конструктивного суспільного діалогу, де можуть бути висловлені та обговорені будь-які позиції та елементи світогляду.

Справа не обмежується розмовами. Продуктом діяльності клубу є конструктивні рішення актуальних суспільних проблем у вигляді резолюцій, які відображатимуть реальну суспільну думку. Окрім того, члени Клубу зможуть насичено проводити час та розвивати свої навики і майстерність, адже у програмі на вас чекають цікаві дискусії, тренінги з публічних виступів, кінопокази, навчання дебатам та дебатні ігри, літературні вечори і звісно ж мілітарна естетика та романтика. Також членство в клубі «Орієнтир» надає можливість купувати книги з сайту видавництва із 20% знижкою.

Як зазначає філософ-традиціоналіст Едуард Юрченко: «Мірою трансформації сучасного суспільства компонент знання в тріаді влади підсилюватиметься. Володіння знанням відкриває шлях до володіння багатством, і водночас є ознакою сили та могутності». Тому якщо ви хочете бути в тренді і володіти знанням, Дискусійний клуб «Орієнтир» відкриє вам шлях до цього.
Запорізький Дискусійний клуб «Орієнтир» є пілотним проектом, який стане робочою моделлю для відкриття аналогічних клубів в інших містах. Долучайтесь!

Чекаємо запоріжців та гостей міста щоп’ятниці на вечірніх зустрічах у Запорізькому обласному центрі молоді за адресою вул. Патріотична, 49. У програмі першої зустрічі, яка відбудеться 17 листопада, – тренінг з гри в дебати та дебатна гра. Детальніша інформація за номером 099 320 15 01.

ОБГОВОРЕННЯ